Informacija klientui


PARDAVĖJO TAPATYBĖ IR ADRESAS
Jūs sudarote pirkimo-pardavimo sutartį su UAB "GEOMETRA" . Daugiau informacijos apie pardavėją rasite skyrelyje Apie mus. 

UŽSAKYMAS
Suradę pageidaujamą prekę, tiesiog paspauskite mygtuką "Į pirkinių krepšelį" ir ši prekė bus įdėta į Jūsų prekių krepšelį. Bet kuriuo metu, paspaudę mygtuką "Pirkinių krepšelis", galėsite pasitikslinti, kokios prekės jau yra Jūsų prekių krepšelyje. Jei nusprendėte prekių nepirkti, paspaudus mygtuką "Pašalinti", bet kurios prekės gali būti iššimtos iš pirkinių krepšelio. Jei visgi nusprendžiate pirkti prekes, esančias krepšelyje, spauskite mygtuką "Toliau: pristatymas". Tuomet, jeigu Jūs esate neprisiregistravęs, Jūsų paprašys įvesti asmeninius duomenis ir pasirinkti mokėjimo būdą bei patvirtinti, kad susipažinote su informacija klientui ir taisyklėmis. Bet kuriuo metu galite nutraukti užsakymo procesą arba, paspaudę mygtuką "Patvirtinti užsakymą", užbaigti užsakymą.


SUTARTIES SUDARYMAS
Sutartis tarp Jūsų ir UAB "GEOMETRA" laikoma sudaryta ir galiojančia nuo to momento, kai Jūs paspaudžiate mygtuką "Patvirtinti Užsakymą", patvirtindamas prekių krepšelyje esančių prekių užsakymą. Iškart po užsakymo išsiuntimo Jūs gausite ir patvirtinimą, kad užsakymas gautas ir priimtas. Sutarties tekstas yra išsaugomas. Paspaudus mygtuką "Taisyklės", Jūs bet kuriuo metu galite pasitikslinti sutarties sąlygas.

KAINOS
Mūsų svetainėje nurodytos kainos yra jau galutinės, t.y. jose jau įskaičiuotas įstatymu numatytas 21 % dydžio pridėtinės vertės mokestis. Smulkesnę informaciją apie kainas rasite atitinkamuose puslapiuose prie prekių aprašymo.

PRISTATYMAS
 
PRISTATYMAS Į NAMUS
 
Pristatymo į namus kaina - 9.00 Lt. Prekes DHL kurjeriai pristatys Jūsų nurodytu adresu Lietuvoje per 3 (tris) darbo dienas nuo apmokėjimo už prekes dienos jei Jūs mokate pavedimu į mūsų sąskaitas bankuose arba jei Jūs atsiskaitote naudojant internetinės bankininkystės sistemomis. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje 8-17 val. Jeigu tuo metu esate darbe, nurodykite darbovietės pavadinimą ir adresą lauke "Pristatymo adresas". Jei Jūsų kurjeriai neras, tai siunta bus grąžinta pardavėjui. 
  
APMOKĖJIMO BŪDAI
1. Pavedimu į sąskaitas bankuose:
 
AB SEB Vilniaus bankas
A.s. LT877044060005755870
B.k. 70440
 
AB Swedbank
A.s. LT707300010096897334
B.k. 73000
Prekės už kurias pavedimai bus padaryti iki 13val bus išsiųstos tą pačią dieną.
Kol nepadarysite apmokėjimo, prekės nebus siunčiamos.
2. Naudojant internetinės bankininkystės sistemas: Swedbank bankas (www.swedbank.lt) , SEB (www.ebankas.seb.lt), - Jus automatiškai sistema prijunks prie Jūsų sąskaitos internete. Jums reikės tik patvirtinti mokėjimą.
3. Atsiskaityti per PayPal sistemą.
4. Mokėjimai.lt mokėjimų sistema. Pirkėjui, patvirtinusiam užsakymą ir pasirinkus šį apmokėjimo būdą, leidžiama pasirinkti vieną iš internetinės bankininkystės sistemų (Citadele, DanskeBank, DNB, Ūkio bankas, Snoras, Medicinos bankas, Šiaulių bankas, Nordea), prie kurios prisijungus, atsižvelgiant į patvirtintą užsakymą, Pirkėjui sugeneruojamas mokėjimas. Pirkėjas pinigus į Pardavėjo atsiskaitomąją sąskaita perveda pagal pasirinktojo banko taikomus įkainius ir taisykles.
5. Atsiskaitymas American Express, MasterCard ir Visa kortelemis:  norėdami atsiskaityti
kortelėmis, turite būti prisiregistravę sistemoje www.moneybookers.com. Tik prisijungus prie šios sistemos galėsite padaryti atsiskaitymą už prekes užsakymo metu.
 
Pasirinkus apmokėjimo 1, 2, 3 ir 4 būdus, ir neapmokėjus už prekes per 5 (penkias) darbo dienas, DEIZA.NET turi teisę neįspėjus iš anksto anuliuoti užsakymą.

PRISTATYMO TERMINAI
Užsakytas prekes mes įsipareigojame pristatyti Jūsų nurodytu adresu Lietuvoje per 3 (tris) darbo dienas nuo apmokėjimo už prekes dienos jei Jūs mokate pavedimu į mūsų sąskaitas bankuose arba jei Jūs atsiskaitote naudojant internetinės bankininkystės sistemomis.

Per dvi savaites Jūs galite atšaukti savo užsakymą rašytine forma (pvz., laišku, faksu, elektroniniu paštu nurodytu kontaktuose) arba grąžindami gautas prekes, net ir tuo atveju, jei užsakymą pateikėte kaip juridinis asmuo. Terminas pradedamas skaičiuoti nuo užsakymo gavimo dienos ir skaičiuojamas iki raštiško Jūsų atsisakymo gavimo. Kad šis atsisakymas teisiškai galiotų, užtenka tik laiku išsiųsti atsisakymą arba grąžinti prekes.

ATŠAUKIMO PASEKMĖS
Užsakymo atšaukimo atveju abi sutarties šalys privalo grąžinti gautas prekes ar paslaugas ir iš to gautą naudą. Jei gautų prekių ar paslaugų neįmanoma pilnai arba dalinai grąžinti arba jų būklė pablogėjusi, Jūs privalote mums atlyginti vertės skirtumą. Tai negalioja, jei prekė apgadinama jau vien tik ją apžiūrint ir tikrinant, kaip tai daroma įprastoje parduotuvėje. Kitais atvejais Jūs galite išvengti žalos atlyginimo, jei nesinaudosite ta preke kaip savo nuosavybe ir neatliksite jokių veiksmų, kurie galėtų sumenkinti prekės vertę.
Už grąžinamas prekes sumokėti pinigai grąžinami per 30 dienų nuo užsakymo atšaukimo išsiuntimo dienos.
PREKIŲ GRĄŽINIMAS AR KEITIMAS - NEMOKAMAS. Prekių keitimo/grąžinimo atveju mes Jums kompensuosime siuntimo paštu išlaidas!
 
PREKIŲ KEITIMO / GRĄŽINIMO INSTRUKCIJA
Jūs turite teisę pasikeisti arba grąžinti mūsų el. parduotuvėje įsigytas prekes per 14 dienų nuo pirkimo dienos. Prekė (ės) bus pakeista (-os) nauja(-iomis) arba už ją/jas grąžinti pinigai į Jūsų nurodytą banko sąskaitą remiantis LR prekių keitimo/grąžinimo taisyklėmis
http://www.vartotojucentras.lt/istatymas.php?id=1038. Jei Jums prekė netiko, ji buvo su defektu, visų pirma prašome Jūsų susisiekti skyrelyje „Kontaktai“ nurodytu el. paštu arba telefonu. Toliau laikykitės žemiau nurodytos tvarkos:

1. Prekę(-es) išsiųsti, kaip registruotą korespondenciją Lietuvos paštu į sandėlį ir išsisaugoti pašto išlaidų kvitą:

Ant siuntos nurodyti šį gavėjo adresą:
UAB „DHL LIETUVA“
Mariui Venciui
Dariaus ir Girėno g. 81
LT - 02189 Vilnius

2. Parašyti prašymo laišką (laisva forma), prisegti nuskanuotą/nufotografuotą pašto išlaidų kvitą ir išsiųsti el. paštu info@deiza.net , nurodant:
1.1. prekės(-ių) keitimo/grąžinimo priežastį, užsakymo numerį, savo vardą ir pavardę;
1.2. asmeninės banko sąskaitos numerį, į kurią turėtų būti pervesti grąžinami pinigai už prekę(-es), kompensuojamas pašto išlaidas,

3. Tik mums gavus keičiamą ar grąžinamą prekę į sandėlį, bus grąžinami pinigai ar išsiunčiama keičiama prekė Jums.

GARANTIJOS
Garantijos taikomos įstatymo numatyta tvarka, vadovaujantis 2001m. birželio 29d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 "Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo", t.y. jei pastebimas prekės defektas ar trūkumas, pasirinktinai kliento pageidavimu šis trūkumas arba pašalinamas, arba prekė pakeičiama. Jei prekės atitaisyti nepavyksta, arba nėra prekės kuria būtų galima ją pakeisti, Jūs galite prekę grąžinti ir atgauti visą jos pirkimo kainą, arba pasilikti prekę ir gauti nuolaidą.
 
DUOMENŲ APSAUGA
Kad pirkdami deiza.net e-parduotuvėje galėtumėte jaustis saugiai, visi vartotojų pateikti duomenys saugomi nuo trečiųjų asmenų, ir naudojami tik tiesioginiam užsakymų vykdymui, kadangi Jūsų pasitikėjimas mus įpareigoja užtikrinti kuo griežčiausią apsaugą. Mes garantuojame, kad Jūsų duomenys nebus perduoti tretiesiems asmenims, išskyrus partnerius, kurių pagalba būtina vykdant užsakymą.
Jūs turite teisę nemokamai gauti informaciją apie Jūsų pateiktus ir išsaugotus duomenis, juos keisti, blokuoti ar prireikus net ištrinti. Dėl šios paslaugos kreipkitės į mus el. paštu
info@deiza.net.
Deiza.net e-parduotuvėje informacija apie Pirkėjo prekių krepšelio turinį išsaugoma "Jūsų atmintinė" ir, užsisakinėjant kitą kartą, juos galima peržiūrėti. Norint užsiregistruoti arba užsisakyti prekių, mums reikalingi kliento duomenys. Jei Jūs jau esate klientė/-as, galite prisijungti labai paprastai - tiesiog įvedę savo el. pašto adresą ir slaptažodį. Atminose saugomų duomenų dėka Jums nebereikia kaskart vėl iš naujo pildyti formuliaro.
 
 
KLIENTŲ APTARNAVIMO CENTRAS
UAB "GEOMETRA"
Taikos pr. 88A (7 aukštas), LT-51183, Kaunas
Mob. 8 655 09033
Faks.: 8 37 311733
El.paštas:
info@deiza.net

 

Apacia 1
Apacia 2
Apacia 3
Apacia 4